Bizi Daha Yakından Tanıyın

Hakkımızda

2013 yılında basit bir ihtiyaçtan doğan hikayemizi, o günden bugüne gelişen teknolojiyi, kitlelerin teknolojiye erişebilirliğini, herkesin deneyimlediği ekonomik dalgalanmaları ve değişen tüketici alışkanlıklarını göz önüne alarak bir iş modeline dönüştürdük ve Kiraala markasını yarattık.

Markamızın kuruluş felsefesinde sürdürülebilirlik, döngüsel ekonomi ve daha az sahiplik ilkeleri var. Kolektif olarak her ürüne sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Bir düşünün; deneyimlemek istediğimiz ürün ve hizmetlere bir başkası zaten sahip. Başkalarının deneyimlemek istediği ürün ve hizmetlere de belki bizler sahibiz. Yani; kişiler, markalar ve ürünler arasındaki doğru bağlantıları kurabilirsek istenilen tüm ürün ve hizmetlere çok daha uygun şartlarda erişebiliriz.

Kiraala platformunda hem bireysel hem de işletme niteliğindeki kullanıcıların, her türlü ürün ve hizmeti, belirledikleri süre, fiyat ve koşullarda diğer kullanıcılara kiralayabildikleri online bir pazaryeri sunuyoruz.

Paydaşlarımız olan ürün sahipleri, kiracılar ve markalar için gerçek bir kazan-kazan ortamı yaratıyoruz. Sunduğumuz teknoloji altyapısı sayesinde kullanıcılar ellerinde bulundurdukları atıl veya az kullandıkları ürünleri ihtiyaç sahiplerine kiraya vererek gelir elde ediyorlar. Kiracılar ise deneyimlemek istedikleri ürünleri, satın alma zorunluluğu olmadan, istedikleri süre ve bütçe dahilinde kullanıp hem ihtiyaçlarını gideriyorlar hem de ciddi şekilde tasarruf ediyorlar.

Markalarımız için kiralama modelini kullanarak yepyeni bir gelir kaynağı yaratıyoruz. Kiraala sayesinde markalarımızı daha önce erişemedikleri yepyeni müşterilere ulaştırıyoruz. Marka sadakatini arttırarak müşteri yaşam döngüsü değerini yükseltiyoruz ve tekrar eden ve stabil gelir olanağı sağlıyoruz.

Tüm ürün ve eşyaların tekrar kullanılabilirliğini arttırarak çevreyi koruyor, sürdürülebilirlik ve kurumsal sorumluluk projelerine katkıda bulunuyoruz.

Kiraala ekibi olarak hayata geçirmek istediğimiz daha birçok yenilik ve fayda modeli var. Yorum, düşünce ve önerileriniz bizler için çok değerli. Her türlü soru ve öneriniz için: [email protected]

Her türlü destek talebiniz için: [email protected]

Platformumuzda marka olarak yer almak için: [email protected]

Yatırım olanaklarını keşfetmek için: [email protected] e-posta adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kiraala markasına katılmak, fikirlerinız ve yaratıcılığınız ile hedeflerimize ulaşmakta bizlere yardımcı olmak isterseniz CV’nizi [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz. Sizleri bir kahve içmek için mutlaka ağırlamaya çalışacağız.

Vizyon Ve Misyonumuz

Kiraala’da vizyonumuz ve misyonumuz; müşteri ve müşteri deneyimini merkezimize alarak istenilen her türlü kategoriden her çeşit ürün ve hizmetin kiralanabilmesi için arz ve talebi en uygun şartlarda buluşturan online platform hizmeti sunmaktadır.

Kiraala

Değerlerimiz

Kiraala’da kurum değelerimizin bazıları şu şekildedir: Müşteri ve Müşteri Deneyimi Merkezli, Keşfeden ve Basitleştiren, Öğrenen ve Meraklı Olan, En İyiye İş Veren – Liyakatlı, Standartları En Yüksekte Olan, Büyük Düşünen, Harekete Geçmekten ve İnsiyatif Kullanmaktan çekinmeyen, Güven Kazanan, Sonuç Getiren, Kullanıcı Dostu, Doğayı ve Hayvanları Koruyan

Kiraala

BAŞLAMAYA HAZIRSIN

Kiraala uygulamasını indirin ve başlayın!